| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, va rog, despre femeile care au tatuaj pe san, de exemplu o cobra.

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nimic de comentat happyFiecare face exact ce vrea cu corpul luiwinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca e o atentionare de genul /ai grija nu te juca cu viata mea/ sunt blanda prietenoasa îti dau tot ce vrei ...cine iubeste si lasa Dumnezeu sai dea pedeapsa taraisul sarpelui, pasul gandacului, vajaitul vantului, pulberea pamantului.

| Silvia a răspuns:

Par sexy?batting eyelashes
laughing
Nu e nimic neobisnuit :d

| JackieSue a răspuns:

Femei durelaughing

| Ben. a răspuns:

Hmm...sa fiu sincer? nu prea buna. ramane sa ma convinga cand deschide gura.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Conteaza cumva amplasarea tatuajului? mai bine ai fi zis ce femeile tatuate.ma rog.pe mine m-ar interesa alea piersatehee hee

leonardk
| leonardk a răspuns:

O mare pierdere pentru ea - m-as teme sa o sarut pe sani...

| d33a a răspuns:

Cand sunt tinere da bine dar cand incepe sa li se zbarceasca pielea e cam naspa laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

O femeie ca oricare alta.Nu vad nimic special intr-o manzgalitura pe piele dar ma rog...

| just4fun_8801 a răspuns:

O femeie ca oricare alta.Nu vad nimic special intr-o manzgalitura pe piele dar ma rog...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Gusturile nu se discută.
Bine că nu e vie,... cobra!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc imperios, pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| eliade a răspuns:

De obicei, oamenii isi tatueaza partile din trupul propriu despre care au o parere buna, verificata.Cobra de pe san vine din profunzimea creierului, acolo unde se "coc" strategiile de atac si
aparare.In acest caz, este vorba de un amestec de sarpe veninos foarte agresiv cu multa sexualitate, un amalgam pe care il prefera majoritatea barbatilor.

| bibss a răspuns:

Femeia fatala...big grin