| هوراس a întrebat:

Ce parfum ați alege în locul meu? Paco Rabanne 1 Million Intense sau Armani Acqua di Gio Pour Homme? dau fundă, motivați vă rog răspunsul :*

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Deci eu unul as cumpara Acqua di Gio.Nu poti compara Aqua Di Gio cu Paco Rabanne pentru ca ar trebui sa ne uitam ce contin cele 2 parfumuri.

6 răspunsuri:
| florymee12 a răspuns:

Paco rabanne e cel mai super. stiu un baiat care se da cu el si efectiv TOATE fetele sunt innebunite dupa el.

| Melcul a răspuns (pentru florymee12):

Colegaaaa.Cred ca unii dintre noi se uita prea mult la reclame cu EFECTUL Axe.

| هوراس explică (pentru Melcul):

ți-aș da fundă la ambele răspunsuri, da nu pot laughing

| Melcul a răspuns (pentru هوراس):

Nu trebuie stai linistita. Daca o incalzeste pe colega mai bine pune funda la ea.Eu oricum nu sint genul de om care sa dau un raspuns si la final sa vezi un mare cuvint FUNDAwinking

| Melcul a răspuns (pentru هوراس):

Multumesc Frumos.winking

| CaMeLeOnn a răspuns:

Am avut Paco Rabanne, celalalt nu stiu cum e, dar parfumul 1 Million l-am adorat, l-am cumparat din Austria ca l-am gasit la oferta dar din tara nu mi-as lua ca e scump si multe sunt fake. Ador parfumul Paco Rabanne