| anna2012 a întrebat:

Ce pastile de slabit cu rezultate bune stiti? va rog raportati-va strict la intrebare.

9 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Patilele de slabit nu sunt bune deloc, oricare ar fi ele.

| Cosmin86 a răspuns:

Termogenicele, mai exact : lipo 6 hers de la nutrex sau animal cuts

| Hieer a răspuns:

Nu lua pastile. Pot duce si la stop cardiac parca..Mai bine fa sport, mananca mai putin si infometeazate. E mai bine asa decat sa iei pastiel

| diavolitadulce a răspuns:

Nici dietele si nici pastilele nu sunt bune. fa sport in loc sa slabesti frumos si sa iti tonifiezi muschii tu alegi sa slabesti repede fortat si sa ti se lase pielea? eu nu cred

| aLex22andra a răspuns:

De ce nu optezi pentru alte metode?
Fa mult sport mănâncă mai sănătos, tine o dieta dar nu te infometa sub nicio forma, ideea nu este sa nu mananci mănâncă regulat dar nu necontrolat si orice...ok? Nu-ți recomand pastilele alea deloc!

| Syssissy a răspuns:

Iti recomand sa nu iei pastile de slabit! A aratat-o ieri pe silvia(cantareata) ca din cauza lor era sa moara. Daca vrei sa slabesti, tine dieta.Cu multe fructe, legume, salate, mai putine grasimi si cel mai important, SA NU MANANCI DUPA 6 SEARA, iar masa de dimineata este cea mai importanta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Syssissy):

"SA NU MANANCI DUPA 6 SEARA", de ce ai scris cu litere mari tampenia asta?

| MariaMirabell a răspuns:

Produsele de la Herbalife, dupa parerea mea. le-am folosit si eu.

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com