| AnneM123 a întrebat:

Ce pot pune sa nu imi faca bataturi si sa nu ma doara pocioarele de la tocuri? In afara de dres.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Cumpara-ti pantofi comozi.
2. Cauta un pantofar sa-ti ajusteze pantofii dupa piciorul tau.
3. Invata sa umblii astfel incat sa nu te oboseasca.

| ItsMaxi a răspuns:

O bucatita de carton la calcai sau vata, te poti da cu o creme medicinala sau sa nu mergi foarte multe cu tocurile. Mai erau un fel de placi sa zic asa, subtiri confectionate din nu stiu ce, faceau publicitate si la tv, poti cauta si pe net, care le puneai pe partea inferioara si alea te ajutau sa nu te doara picioarele iti indreptau si spatele si cate si mai cate

| sjajsnbz a răspuns:

Plasturi