| anonimaalee29 a întrebat:

Ce pot sa fac sa scap de acele coșulete si puncte rosii de pe fese?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa nu mananci junk food si prajeli, ci cat mai multe fructe si legume in salate, cu ulei de masline, nuci si otet de mere, sport in aer liber si fara fumat!

| Vreausapot a răspuns (pentru PsihoSex):

Ce legatura are fumatul cu cosurile de pe fund?

| anonimaalee29 explică (pentru PsihoSex):

Nu fumez. Mananc multe fructe si legume si fac si sport, degeaba sad

| Violleta2022 a răspuns:

Puratand numai chiloti de bumbac, pentru ca esti alergic la tot ce este sintetic.

| Clorox a răspuns:

Bea foarte multa apa, fii curat si ai grija ce porti, cel mai probabil esti alergic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iti dai cu ulei de cocos. Dar vezi din ce cauza ti-au aparut acele cosulete si puncte roșii. Mie inainte imi apăreau de la big sau cand purtam o pereche de pantaloni care ma frecau.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ulei de cocos? Sa le hidrateze sa apara mai multe?! laughing Uleiul de cocos n-are nicio treaba cu cosurile si in niciun caz nu le trateaza. Are rol strict pentru hidratare si mai e bun pentru matreata, cu cosurile n-are nicio treaba, lucru zis de dermatolog

| NakGeorge a răspuns:

Sa stai mai putin in c.ur pe scaun. Iti transpira bucile si raman chilotii umezi si se dezvolta fel de fel de bacterii care iti irita pielea. Plus circulatia sangelui este proasta in zona respectiva din motive evidente

| Aileen a răspuns:

Da.le dracu. bine ca nu.ti ies pe față.

| aXy99 a răspuns (pentru Aileen):

Anonima alee29. E fata, e la fel de grav, fiind vara laughing