| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa ii fac parului ca sa nu se mai ridice in toate partile. si sa aiba o forma. oricum mi l`as prinde imi sta ciufulit. poate pentru ca l`am avut cret acum cativa ani. dar cum sa il indrept.sa il fac sa aiba totusi o forma. daca vreau sa stau cu parul desprins.nu pot pentru ca mi se ciufuleste imediat si nu sta asa cum il aranjez eu.straight face

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uite cateva sfaturiwinking
-Foloseste un sampon pentru par dreptwinking
-Deasemenea un balsam ar fi potrivit happy
-Indreapta parul cu placa si apoi aplica putina spuma de parwinking
Succes!kiss

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

La fiecare spalare sa folosesti balsam, il indrepti cu p[laca si cu un ser anti-frizz.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| andreea7520 a răspuns:

Dacă vrei să-l prinzi şi să nu ţi se scoale laughing îl dai cu fixativ, dacă il vrei desprins şi să-ţi stea bine cred că îl poţi da cu puţină spumă, sper să funcţioneze, acum nu-mi mai vine şi altă metodă prin caphee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balsam hidratant, apoi spuma de par nivel mediu si poti sa-l usuci cu o perie ca sa ii dai o linie dreapta sau su uscatorul de par cu difuzor sa-i dai forma de bucle usoare. A, inca ceva, parul este vopsit cumva sau deteriorat prin decolorare, daca da, o masca de par si un ser de regenerare ar fi bune. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu spuma

| dulcica_6275 a răspuns:

Fofseste balsam sau alte solutii pentru par