| Idiotu a întrebat:

Salutare, un balsam de par pentru barbati? Tin sa mentionez ca sunt si putin cret, iar dupa spalare, chiar daca ma aranjez, atunci cand se usuca complet prinde o forma dura, ca si cum este sarma si nu mai are volum. Am folosit din intamplare intr-o seara si am vazut o schimbare in bine, dar nu stiu exact ce sa aleg... vreau ceva ce pot sa gasesc in magazine gen carrefour, nu sa stau sa dau comanda de pe nu stiu ce site.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta balsam pentru par matasos (silky).
Ori foloseste in ultima apa de clatire (dupa ce te speli pe cap), apa cu otet (pui 50ml de otet la 3l de apa), ca sa-l inmoaie si sa-l faca moale si matasos.
Nu te speria ca nu mai miroase a otet, dupa ce se usuca.

| Annasicamy a răspuns:

De bărbați nu știu, dar poți încerca de la Elseve sau gliss, sunt foarte bune