| vivigreen a întrebat:

Ce pozitii ar trebui sa aplic in pozele de la albumul de clasa a 8 a? Adica sunt mai grasuta si am retineri. Imi dati va rog cateva exemple? Si in ce rochie as putea sa ma imbrac ( ceva nu foarte elegant), dar sa mearga cu tocuri

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Pozitiile iti vor veni pe moment,nu cred ca trebuie sa iti explice cineva,tot asa vei sta, cat despre rochie incearca una lejera, de vara-primavara, larguta, dar draguta. http://data.whicdn.com/images/59546375/large.jpg http://data.whicdn.com/......_large.png pe care sa o asortezi cu o vestuta de blugi scurta sau o geaca, arata foarte fain.

| FlorenceVi a răspuns (pentru BRoxana):

Cum s-o trimiti la scoala cu rochiile alea? Face poza de sfarsit de scoala generala, nu face shooting pe plaja.
Pe bune, no offence, dar se duce la scoala!

3 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Http://www.mujer.ro/rochie-ladonna-temptation-coral
Uite, ceva finut, elegant, de zi, este o rochita decenta, foarte feminina, insa ti-as sugera daca ai gasi modelul asta sa fie pe un roz pastel, adica o nuanta placuta, deloc stridenta. Mie mi se pare perfecta. Merge cu niste platforme cu un mic stras, se poate asorta cu o bratara finuta si cercei mici, la baza urechii, care sa nu atarne.
Nu stiu cum se face ca..eu cand am terminat clasa a 8a ne-am imbracat in uniforme :|. Ce noroc pe voi ca acum aveti libertatea de a va alege tinutele, nu sa fie impuse ca la mine :|.
Si orice ai imbraca, trebuie sa te simti tu in largul tau, sa fii degajata si sa te bucuri de grupul pe care-l ai acum, pentru ca peste ceva ani o sa va fie dor sa fiti cu totii in aceeasi clasa.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Pozitiile vor veni de la sine, in momentul acela vei stii ce sa faci.
Dar, uite niste idei:
Stai putin inclinata, cu o mana la sold, picioarele apropiate si unul putin indoit.

Si rochita:
http://www.rochiidebanchet2013.com/page/6/
Te poti inspira de aici. Succes! :*