| dianafofiu a întrebat:

Ce produse folositi impotriva cosurilor?

Am folosit creme. etc, dar cam degeabastraight face
Imi curat foarte des tenul dar na... poate e si varsta...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Zineryt-ul sigur va functiona, incearca-l! Si sa-ti mai spun ceva, nu este bine sa te speli pe fata cu produse de curatare mai mult de 2 ori pe zi, iti faci mai rau. Bafta!winking

5 răspunsuri:
| candy_2919 a răspuns:

Toate colege mele folosesc pudra de argila (un plic costa 1 leu si poti sa iti dai de 2 ori din el) il amesteci cu putina apa si gata... te dai cu el stai o jum de ora si te speli cu apa calduta
fundita?

| Annemary_2131 a răspuns:

Eu am folosit zynerit de vreo 4 ori (cu intreruperi) acum mi-au aparut iar cosuri, mi-am luat iar zynerit dar nu mi-a mai ajutat cred ca am capatata rezistenta la el, sunt in cautare de alte remedii. oricum prima data cand am folosit a dat f repede rezultate si s-au menitinut nu mult dar totusi...ciaw

| beautymk a răspuns:

Iti recomand mini-sistemul Acne de la Mary Kay.Acest set include o solutie purificatoare pentru ten, ca un gel, un ser de curatare a porilor in profunzime si o crema, care se aplica direct pe cosuri.Sa fii frumoasa!

| Me,myself & I a răspuns:

Daca ai tenul gras ai putea sa cumperi un sapun cu sulf, pe mine m-a ajutat foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti masca din argila si ulei de masline o data pe saptamana. ajuta mult.mai am un sfat penttru tine, daca vrei sa-l urmezi, bine, daca nu, treaba ta:inainte sa te culci, curata-ti tenul si apoi da-te pe locurile cu probleme cu fluocinolon(il gasesti in farmacii). pe mine m-a ajutat mult.rezultatele le-am observat chiar de a doua zi.cosurile se mai calmasera. aaaaaa si sa-ti mai spun ceva:problema vine de fapt din interior... ia fi atenta ce mananci.incerca sa te abtii de la prajeli, cafea, ciocolata si, daca poti, de la lactate.eu am tinut regim(am mancat mai mult fructe si legume) si am urmat ce ti-am scris mai sus si s-au imputinat cosurile, acum astept sa dispara de tot.Doamne ajuta!