| Elena1234456 a întrebat:

Ce produse YvesRocher folositi? Care este preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Preferatele mele sunt balsamurile de buze.cel mai mult imi place cel din noua colectie cu violete si trandafiri

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am parfumuri, demachiante, rimeluri, gloss-uri, hidratante de buze, creme de fata, lotiuni auto-brnzante etc. Preferatele mele sunt demachiantul si hidratantele de buze.

| Reiikó a răspuns:

Parfumurii [am foarte multe], gloss-uri, hidratante de buze, creme de fata.big grin

| Bondarel99 a răspuns:

Eu mi-am luat BB Cream-ul, e ceva mai scump, dar are o acoperire buna si hidrateaza tenul.

| Resurrection a răspuns:

Nu am decat un parfum de la ei, acela de liliac si imi place enorm

| cristiiiiiii a răspuns:

Parfumurile! sunt foarte bune

| Letty03 a răspuns:

Prafumuri.

| ianaa a răspuns:

Heyy smug produsele YvesRocher sunt foarte bune smug stiu asta pentru ca sunt reprezentant.
folosesc demacheant si am mai luat parfumuri

| Karmesytta a răspuns:

Samponuri,geluri de dus, parfumuri. Ador parfumul comme une Evidence :X

| NOantidoteX a răspuns:

Eu folosesc șampon nutritiv și balsam reparator pentru vârfurile despicate. Sunt geniale. Într-adevăr, unele produse sunt mai scumpe, dar sunt de calitate față de alte produse de la avon sau oriflame, iar aceste 2 "minunății" sunt destul de accesibile.(10 lei fiecare) Merită. Ți le recomand cu drag.

| Mary_Deny_1991 a răspuns:

Buna eu de obicei folosesc foarte mult parfumuri si lotiuni de corp in diferite arome spre exemplu produsul favorit al meu de la Yves Rocher estepudra pulbere care este pentru tenul fara probleme si se aplica pe fata curata lasand un usor sclipici care costa 56 de lei...eu iti recomand produsele din toata inima..intradevar sunt cam scumpe decat alte produse dar acestea sunt de calitate dai cu 10-20 de lei mai mult dar stii ca e de calitate. sper ca te-am ajutat

| Skumpik_corry_1998 a răspuns:

Parfumuri,macheajuri mai multe..depinde ce te avantajeaza pe tine