| ElenaMaria1 a întrebat:

Ce rochii mi s-ar potrivi daca sunt slaba, inalta, dar din pacate cu sanii mici?sad

7 răspunsuri:
| ppr a răspuns:

Una mulata, fara decoulteu. poti purta sutien cu pushup ca oricum nu se vede ce ai si cat ai.

| milckey16 a răspuns:

Pai o rochie cu elastic sau mai starnsa sub piept te inteleg perfect si eu sufar din cauza asta si poarta un sutien cu buretii mari cu push upwinking

| Maidanezul a răspuns:

Na necaz mai incolo unele se vaita ca ar vrea sa slabeasca cam 30 kg dar vointa o tin la rece in frigider Aici altele se pling ca sunt slabe.Eu zic sa va potoliti pui pe tine ce vine mai bine pui un sutien cu mai mult burete si gata Ce atita bataie de cap cine te place sa ii fie de bine, cui nu treaba lui nu stai sa te uiti in gura la niste primitivi

| Kiraa a răspuns:

Ceva Mai Mulat...Culoarea O Alegi Tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce din pacate? daca ai stii cate avantaje tragi de pe urma lor, ai privi-o ca pe un "din fericire, am sanii mici". Pai, la forma corpului tau, poti purta orice rochii, lungi scurte mulate sau vaporase, sau fuste. Si in plus, nu trebuie sa porti sutien cand porti o rochie, din prisma mea, sa ti se vada bareta sutienului daca nu ai spate la rochie mi se pare de prost gust. Tu decizi

| Lore14785 a răspuns:

Intotdeauna am admirat fetele slabute[ in ciuda comentariilor ia uite'o si pe aia ce slaba e.]. Daca esti mai slabuta poarta culorile deschise pentru ca te vor avantaja. In niciun caz negru, deoarece aceasta culoare te vad arata si mai slaba. Daca esti inalta si slaba in acelasi timp de ce nu incerci sa mergi la o agentie de modele? ar trebui sa te simti norocoasa. si sanii mici nu mai sunt o problema in ziua de azi. poarta sutienele cu push up. Succes in continuare

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Sii eu sunt inalta, slaba si cu sani mici, dar asta eu nu o vad ca pe un dezavaantaj. Nu stiu eu in general port fustite largi de la fund in jos si vaporoase, cu un decolteu nu foarte adanc. Arata foarte bine, parerea mea. Saau rochite drepte, mulate cu spatele gol si fara decolteu, arata incredibil de bine, crede-ma happy