| psr a întrebat:

Ce sa fac daca mi s-a decolorat costumul de baie? Imi place foarte mult si nu l-as schimba. O idee?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai cum.doar sa fi prevenit inainte, dar s-a decolorat de la soare.

| Dolyta a răspuns (pentru Dolyta):

Aaa..am mai citit pe net ca merge si cu vopsea de oua, si cred ca da rezultate. cred ca ai vazut-o si tu pe mama ta cand vopseste ouale, daca le scoate pe un prosop nu se mai ia culoarea de pe el la spalat, ramane asa patat de la vopseaua de oua. ia incearca