| anonim_4396 a întrebat:

Hei fani TPU! Am o intrebare. Am fost zilele trecute la strand si am intrat in apa termala (aceasta conținea sulf). Pe langa ca inca costumul de baie miroase îngrozitor. Mi s-a decolorat. Exista vreo solutie sa poate scoate mirosul si culoare pe care o are acum? Deoarece mi s-a inchis la culoare

2 răspunsuri:
| Arummaculatum a răspuns:

De miros poate scapi dar culoarea nu o recuperezi...

| carlakzp a răspuns:

Buna! Sa stii ca am trecut prin aceeasi situatie si am incercat cu tot felul de produse dar in zadar, presupun ca trebuie sa iei unul nou rolling on the floor, bafta!