| danyella12 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile mai repede ceva facut acasa sa nu mai dau banii si pe...

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi bine, dacă le-ai da în fiecare seară cu ulei de ricin. Ar trebui să iei şi un supliment de calciu (Ca), Zn (se găseşte la farmacie). Şi mai există un tratament foarte ieftin, dar şi foarte eficient - umpli un vas cu apa călduţă, dezolvi câteva linguri de sare în ea, şi îţi ţii mâinile în apa sărată 20 min - 1 oră. Unghiile tale se vor întări simţitor, vor deveni mai sănătoase şi vor creşte mult mai repede. Există şi nişte lacuri pentru întărirea unghiilor de la diverse firme (dă o căutare pe google!). Iar zeamă de lămâie albeşte unghiile îngălbenite (poate vei avea nevoie cândva). Succes!

| Maryna_6473 a răspuns:

Pai Exista lotziuni.

este una in Catalogu` de la Avon.pentru iulie. [ eu l`am vazut.sh am comandat`o.sh acum astept sa vina comanda.]

+ Verishoara mea.A cumparat`o din magaziunu` Avon.sh acum are nistee unchii...mari si frumoasee :X

Sper ca te-am ajutat :X
:*:*

| mari_1869 a răspuns:

Spalate des pe maini cu apa(eu asa fac si am ungiile f mari)si spala unghiile cu lamaie (helas, sare de lamaie)o data pe zi