| Iullyka16 a întrebat:

Ce sa fac sa nu-mi mai rod unghiile? Sii sa se nu se mai expolezecryingcryingcryingcrying... Daca aveti rasp bune ziceti-mi si mie si tratametele de la farmacie nu sunt bune de nimic un tratament natural sau orice numai sa fie bun pentru. unghii

8 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

Cumpara-ti lac de unghii special. Este transparent si are un gust amar oribil. Astfel, cu timpul te vei dezvata de acest obicei.

| scumpik a răspuns:

Nu stiu am abtine-te ca aceasta inseamna o lipsa de respect.

| acris a răspuns:

Pey rosul ungiilor este pe fond de stres si lipsa de activitate nu cred ca te ajuta niciun medicament eu stiu te poti da cu ardei iute pe unghii (glumeam) dar poate ajuta. dar gandeste-te ca esti fata si trebuie sa ai si tu ungii frumoase nu roase gaseste-ti de lucru si nu te mai gandii la unghii

| adika a răspuns:

Tine unghiile 30 min in suc de lamaie amestecat cu ulei de masline. face minuni!
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| Abi_5708 a răspuns:

Puneti pe unghii piper cu checiap iute oh go on
poate asa nu le vei mai roade :d suna stupid. dar nah

| mariaaa a răspuns:

Este la farmacie lac de unghi cu un gust oribil, iti zic eu ca deupa ce te dai cu ala nu iti mai vine sa le rozi, are un gust foarte rauu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosul unghiilor inseamna lipsa afectiunii, izolarea inainte de lipsa mineralelor si a sarurilor, rezolva partea afectiva, pentru ca nu te va ajuta nici un medicament. Starea de nervi, defineste de la ce este? poate inceperea vietii sexuale este o idee.

| smiley11231 a răspuns:

Se zice exfoliaza. nu stiu si eu am aceeashi problema. o colega are un lac transparent care are un gust oribil sh te dai cu ala sh cand tzile rozi au un gust oribil... dap nu stiu de unde il are. cauta in SEPHORA. etc.