| lavinia_3843 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un tratament ca sa nu mai imi rod unghiile.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da-ti unghiile cu lac de unghii!

| veronica a răspuns:

Draguta mea lavinia happy pentru tine nu exista tratament e un obicei prost de-al tau de mica si nu poti face nimic pentru asta. te pup

| veronica a răspuns:

Aaa si lavi fa-ti un profil ca sa te pot face prietena mea. daca nu stii cum suna-ma pe skype

| HaruhiFujioka a răspuns:

Draga Lavinia, abtine-te si daca nu poti taieti unghiile mai des

| ღmirunikaღ a răspuns:

Daca ai obiceiul sa iti rozi uunghiile va fi greu sa te dezveti dati in mod regulat cu crema parfumata pe maini sau aplica o crema in potriva rosului unghiilor gustul ne placut te va ddetermina sa renuti la acest obicei prost

| danyboy93 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......esc-sa-am/
Eu as zice al 3-lea raspuns. Dupa parerea mea e cel mai bun. Succes!

| DjGhizmo a răspuns:

Abtine-te

| strawberry666 a răspuns:

Nu cred ca este vreun tratament. autosugestia este cea mai buna. happy
gandeste-te ca atunci cand de ex vei intinde mana cuiva, prietenului sau ceva de genul vei face o impresie super proasta cand respectiva persoana va vedea unghiile tale happy daca intr-adevar tii la aspectul tau exterior, vei incerca si vei reusi sa nu iti mai rozi unghiile.
bafta!>big grin

| Mima a răspuns:

Aceeasi problema o are si fratele meuhee hee
nu stiu daca existe vreun ''leac'' anume, dar incearca sa inlocuiesti unghiile cu un pix ceva...