| CinevaCuNumeDiana a întrebat:

Ce sa port la halloween?

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Dupa nume se vede ca esti fata ''CinevaCuNumeDiana'' deci eu iti recomand uramatoarele: asistenta medicala(nu asistenta simpla de carnavel si gen Halloween patata cu sange tongue ). Cleopatra, Diavolita, Emo!

11 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Fa-te vampirwinking
Iti trebuie doar niste blugi stramti negrii, un tricou negru cu craniu si o geaca de piele neagra! Colti de vampir gasesti cam peste tot...si machiaza-te cu negru la ochi etc.

| FabianelSHAF a răspuns:

Eu zic sa te faci vrajitoare.

| CinevaCuNumeDiana explică (pentru FabianelSHAF):

Fuuuuuuu

| FabianelSHAF a răspuns (pentru CinevaCuNumeDiana):

Gh... Eu nu am vrut sa te jignesc chiar este un costum de halloween bun happy

| 1234dany5 a răspuns:

Mersi pentru funda! totusi sunt curios de ce mi-ai dat-o? ti-a placut ideea cu asistenta medicala sau care?

| Girl72 a răspuns:

Pisică neagrăwinking.

| CinevaCuNumeDiana explică (pentru Girl72):

Am fost pisica anul trecut happy

| CinevaCuNumeDiana explică:

Mersi! :*

| Twinkle01 a răspuns:

Hei. Eu anul acesta vreau vampir caci am colti big grin

1. Wonder Woman.
2. Cowgirl =)
3. Leopard.
4. Mumie ( te infasori cu hartie )
5. St.Patrick's day ( cauta pe youtube )
6. TinkerBell
7. Supergirl
8. Albinuta
9. Barbie ( te machiezi roz te imbraci si te infofolesti cu chestii pufoase si roz, sclipici, etc )

:]] Sper ca te-am ajutat. cauta pe youtube halloween tutorials si iti vor aparea multe chestii.