| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc pentru un par foarte gras?

Răspuns Câştigător
| blabla a răspuns:

Eu iti recomand un sampon bazat pe fructe, lamaie in special daca nu gasesti poti sa te clatesti cu un pic de zeama de lamaie functioneaza pe bune!

4 răspunsuri:
| zuzukaeu a răspuns:

SAMPON CU URZICA DE LA PRODUSE NATURISTE SAU ORICE SAMPON PT PAR GRAS DE LA NATURISTE SAU ESTE UN SAMPON DE LA REFAN F BUN CARE AJUTA ORICUM ITI RECOMAND CELE NATURALE DIN PLANTE!

| mami a răspuns:

Incearca sampoanele pentru baby, nu glumesc,

| seven a răspuns:

Trebuie cautata si desfiintata CAUZA parului gras. Rezolvarea nu este neaparat cea legata de sampoane. Sigur, sampoanele conventionale sunt pline de chimicale, ceea ce distrurba echilibrul natural al scalpului. Inainte, sau dupa spalare ar fi fine sa-ti faci in casacate o masca de par proaspata.

| laviniadiana a răspuns:

Tu de mai jos nu sti ce zici, elseve pentru par gras adica roz.