| Ela_8933 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc pentru par gras?

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Foloseste un sampon din extracte naturale
cel mai important e sa nu il aplici pe pielea capului, il aplici pe lungimea parului si dupa te "clabucesti"in restul capului.
si inca ceva:nu folosi mult sampon.cam cat un capac de sticla e fff suficient

SI FARA BALSAM
pupici:*

6 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Am aceisi problema ca si tine.Am incercat o groaza de shampoane pentru parul gras fara absolut niciun efect si am incercat chiar si sampoane f bune luate din parfumerii.Pana cand m-am hotarat sa imi iau unul pentru par normal care mi-a facut mult mai bine decat cele pentru par gras.:*

| cristina a răspuns:

Sampon pentru par graslaughing

| perla a răspuns:

Unul care scrie ca e per.par gras!

| perla a răspuns:

Acelasi de adineauri!

| Jalnic a răspuns:

Solutie pentru păr gras:
http://www.youtube.com/watch?v=PCoaiV-d_yw

| cipry_8890 a răspuns:

O baie lunga lunga