| onlyme_3202 a întrebat:

Fetelor imi puteti spune ce sampon sa folosesc pentru par gras?

Răspuns Câştigător
| sergiu2525 a răspuns:

Nu e adevarat fara naturiste.si eu am avut par gras si matreata si ma scarpinam rau in cap pana am descoperit clear.samponul acela chiar e bunbig grin

19 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cu orice fel de sampon special pentru parul cu tendinte de ingrasare.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sunsilk pentru par gras.

cristian
| cristian a răspuns:

Heden Shoulders Mentol.

carla
| carla a răspuns:

Depinde cati bani vrei sa dai pe sampon. poti incerca prentru par gras de la Elmiplant, Head & Shoulders, L'oreal, Clear. etc.Eu iti recomand sa le incerci pe rand si sa vezi care te ajuta mai tare happy

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Elseve nutri gloss

| cely a răspuns:

Vezi la avon, dar incearca sa tespeli cu galbenus de ou si sa clatesi cu apa in care ai stors o lamaie

| LittleZyzy a răspuns:

Poti incerca ceva naturist, de la farmacie.

| alexandra14 a răspuns:

Si eu am par gras si folosesc shanten...cred ca e destul de pun... dar nu stiu daca e pentru parul tau

| alina si florin a răspuns:

Heden shoulders mentol sau clear

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon cu urzica de la elmiplant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste gama loreal care ti se potriveste=mascasi balsam
incearcale nu dau gresi aceste produse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helden soldans pentru par gras la fete si pt baieti oasingau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helden soldans pentru par gras la fete si pt baieti oasingau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helden soldans pentru par gras la fete si pentru baieti oasingau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz ca va intereseaza niste extensii keratina sau clips-uri la super pret ma gasiti pe extensii_nr2 sau 0760199745

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil samponul clear

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer am aceiasi problema si sunt c-am stresata pe baza asta o sa incerc clear dar sa vad ce de samponul care il am la ora actoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor head&shoulders nu este bun pentru par deoarece contine plumb happy