| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de volum? Am plete si din pacate si dita volumul, folosesc Pantene si balsam si sampon si dupa ce mi se usuca parul imi sta ca o matura.

Răspuns Câştigător
| DianaRalu a răspuns:

Dupa ce te speli da-l cu putin ulei de masline si lasa-l sa se usuce asa. Alta metoda ar fi sa te duci la cooafor si sa ti-l fileze, asa va avea un aspect rar si nu va mai fi nici umflat.

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Schimba-ti samponul si incearca dupa spalare sa folosesti un ulei pentru par de la syoss de care sa nu ai nevoie de clatire

| DianaRalu a răspuns:

Dupa ce te speli da-l cu putin ulei de masline si lasa-l sa se usuce asa. Alta metoda ar fi sa te duci la coafor si sa ti-l fileze, asa va avea un aspect rar si nu va mai fi nici umflat.