| DeDeSimplu a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant la Avon si am inteles ca trebuie sa treci nu stiu ce pasithinking Vreau si eu detalii.Multumesc! >Funda:

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce pași să treci?
Trebuie să ai comandă minimă de 110 ron, catalog la 3 săptămâni, să achiți factura în termenul de pe factură, coletul prin poștă ajunge la tine în 3 zile lucrătoare fără să mai plătești ceva, prin curier rapid plătești 7.5 ron și vine în 2 zile lucrătoare, etc.
Dacă ai nevoie de mine îmi spui pe privat.
Și să ai minim 18 ani.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Mama mea este reprezentant de jumate de an, nu trebuie sa trece de nici un pas, trebuie doar sa cunosti pe cineva care e reprezentatn ca sa te ajute sa devii.
Daca ai ceva nedumeriri scriemi un mesaj si te ajut:*
Te am pupat:*:*:*

| NicollHellen a răspuns:

Sau puteti incerca urmatoarele oferte http://ladys-business.blogspot.gr/;)