| djspicedem a întrebat:

Ce sporturi as putea practica pe tim de primavara/vara? (in afara de inot) fundita pentru cele mai multe variante de sporturiwinking

Răspuns Câştigător
| SnYcK3rS a răspuns:

Poti face :
voley
fotbal
handbal
tenis
tenis de masa
gimnastica
baschet
aerobic
echitatie
ciclism
judo
karate
lupte
rugby

17 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Pai deoarece incepe sa se incalzeasca este minunat sa incepi sa te plimbi cu rolele, vei slabi f usor, muschii se vor dezvolta frumos, poti de asemenea sa alergi(jogging), fotbal, baschet, poti invata sa calaresti, mersul cu bicicleta, etc

Răspuns utilizator avertizat
| emiitzzy a răspuns:

Basket handbal volei footbal gimnastica dans aerobic dance sau aerobic simplu atletism si cam atat stiubatting eyelashes:*:* sper sa faci unu din ele:X>big grin

| Zmeurik1 a răspuns:

Depinde si de sporturile care te atrag. Asa iti pot insirui o gramada, dar fac pariu ca nu toate iti vor placea. happy de exemplu sportul meu preferat este volley-ul. happy

| IceCube a răspuns:

Volei
Baschet
Hadbal
Atletism

| CataAndreea99 a răspuns:

Tennis de camp... karate voley...basket.dans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti da cu bicicleta(ciclism), te poti plimba cu rorele, paintball si multe altele!
Sper ca te-am ajutat.

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Volei,hamball,tenis de camp,dansuri moderne,gimnastica,tenis de masa,cross, aerobic, si cam atat stiu:XSuccEs!:*

| Pιxxιε a răspuns:

Tenis.Volei.Baschet.Ping-pong.Badminton.Rolling.Biciclism.Surf(desi in Romania nu ai sanse.). Kiteboarding

(Dacă-ţi place adrenalina vitezei şi a valurilor, kite-ul e perfect pentru tine. Şi dacă nu vrei să mergi la şcoala lui Mazăre, din Mamaia, poţi să mergi în Republica Dominicană, unde este cea mai celebră şcoală de kiteboarding pentru femei. Acest sport e perfect pentru tonifierea braţelor şi a abdomenului şi combate eficient caloriile din pina coladas!). Joggingul.
Sper ca te-am ajutat!:*

| RoSoul a răspuns:

Ei bine, ai putea sa te duci la sala si sa te apuci de box.E grozav.Ai putea sa mergi la cursuri de calarie sau la canotaj.Niste karate n-ar strica. Daca vrei si ai posibilitati te poti apuca de scrima. Daca n-ai facut gimnastica ai putea incerca.Insa ce cred eu e ca te-ai simti mai bine si te-ai obisnui daca incepi cu ...nu stiu, poate niste parkour, alergare de rezistenta, in general atletism.Ideea e sa-ti placa si tie. Sper sa-ti fie de folos.Bafta!

| Aswomen a răspuns:

Badminton,volei,tenis,pinpong(poate e un sportlaughing ), baschet, eu ti-as recomanda badminton e cel mai frumos:X asa cred eubig grin

| HoRiA17 a răspuns:

Baschetul. Te si mai inalti :*

| ElChino a răspuns:

Cross Tenis Fotbal Volei Handball Basket Ciclism Role

| Carla_7454 a răspuns:

Tennis de camp, mountain bike, role, calarit, fotbal feminin, golf, caiac-canoe, badminton, handball, basket

| GreyS a răspuns:

Tennis,HandBall,Karate e sportlaughing?, Baschet, Ping-Pong si cam atat stiu euthinking

| Alexandra11_8683 a răspuns:

Poi eu am jucat facut in vara inot si tenis. ti las recomanda, dar cel care am fost eu, am avut un profesor super bun

| istvie32 a răspuns:

Ai putea practica baschet,volley,handball,tenis de camp,tenis de masa,alergare libera, jogging, rollerblading.