| Spi7z a întrebat:

Ce sporturi recomandati pentru baiat, 15 ani, 170 cm, 69kg in Iasi, in afara de inot si baschet! Ar fi si sala o optiune, specificati si locul unde pot practica acel sport!
Mersi. FUNDA!

6 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Iti recomand culturismul

| Madalina84 a răspuns:

Poti incerca inot sau volei pentru ca esti inalt...dar si atletism.winking

| rebecutzaa a răspuns:

kempo, atletism, tenis, box, biciclism etc. p.s toate se pot gasi la cluburi poti cauta pe net.nu am putut sa iti zic unde se face fiindca nu stiu in ce oras locuiesti. funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru rebecutzaa):

Tu adaugi "funda? " dupa fiecare raspuns, ca un copil mic fara creier?

| rebecutzaa a răspuns:

Poti incerca si handbal!

| Ciobica_Mihai_Catalin_1991 a răspuns:

Poti sa joci fotbal pentru ca esti inalt si ai fi bun ca fundas