| dumihai a întrebat:

Ce tip de blugi avantajeaza o conformatie cu talie subtire si solduri LATE?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu iti recomand blugii cu talie joasa, evazati si suficient de lungi.acestia scurteaza posteriorul. Ii poti purta cu pantofi cu toc, lucru ce te va ajuta sa maschezi si mai bine aspectul soldurilor. Cei cu talie inalta sunt pentru cele care au o silueta de invidiat si in cazul de fata, atrag atentia asupra latimii soldurilor.

3 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Pentru o talie subtire dar solduri late iti recomand blugi drepti, cei pana iti scot in evidenta soldurile, evita-i, cei cu talia inalta, desi iti accentueaza talia, ochii tot pe solduri vor pica, ceea ce nu e in avantajul tau. Asadar, blugi drepti, largi, sunt chiar in trend anul acesta. ii poti purta cu bluzite care sa iti puna in valoare talia, daca vrei...de asemenea, poarta tocuri inalte.

auran
| auran a răspuns:

Talie joasa, largi sau evazati si bluzite pe corp si usor largute in partea superioara, ca sa dai impresia de clepsidra, avand soldurile late. Tocurile trebuie sa fie potrivite pentru ca altfel, posteriorul se va misca prea ademenitor si atunci efortul tau de al masca va esua - chiar daca va fi apreciat!

| blabla a răspuns:

Blugii cu talia inalta deoarece cuprinde si soldurile si astfel le va micsora.