| Bianca_3140 a întrebat:

Ce tip de ceara folositi pentru epilat? care e cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| andreea234 a răspuns:

Vad, ca toti raspund la misto pe`aici rolling eyes
Eu stiu ca ceara rece este cea mai bune[in special de la Veet, dar poti folosi si de la alte firmeon the phone
Ceara rece este perfecta daca vrei sa te faci acasa. happy
Ceara calda poate sa creeze diferite probleme daca incerci acasa, am citit cam acum un an pe un site, si nu mai tin minte exact ce problemebig grin
Deci, ceara rece este cea mai buna :*
Bft:*

4 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Daca te faci prima data ar trebui sa mergi la un specialist si apoi sa te faci singura acasa.Mai poti incerca epilator sau crema[exclus big]. Ceara rece e potrivita pentru acasa happy dar nu incerca cu cea calda ca nu o sa te faci foarte bine. Poti inceerca ceara de la Veet [eu asta folosesc si o ador]
Sper ca te-am ajutat.
Medex3

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu stiu care e cea mai buna, insa eu folosesc ceara rece de la Sesu:*

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai cea de la cosmeticathinking

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Pff.eu folosesc una chiar f buna da nu-mi vine in minte cum se numeste, daca-mi amintesc prom ca iti zic:*