| IrinaAniri a întrebat:

Ce tip de ten am? cosuri imi apar destul de rar, cam 2 3 pe luna si dispar cam in 5 zile, vara am fata destul de lucioasa, dar iarna nu, nu am prea multe impuritati, decat cateva bubite mici pe pometi, dar care nu se prea observa

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un ten mixt.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Ai tenul normal spre mixt.

| IrinaAniri explică (pentru KellyGreen):

Tenul nrmal nu e accelasi lucru cu tenul mixt?

| KellyGreen a răspuns (pentru IrinaAniri):

Nu, desigur ca nu.
Tenul normal este acel ten care nu are zone grase nicaieri, tenul mixt este tenul care este gras in zona T.

| DakotaRoyse a răspuns:

Probabil normal, normal spre gras, sau mixt happy

| Alocispeptunoi a răspuns:

Tip de ten: Fund de bebelus

| UnCorpSanatos a răspuns:

Ca sa vezi daca ai tenul gras, du-te la baie si uda-ti fata cu apa si vei observa daca picurii de apa vor ramanea pe fata atunci ai tenul gras daca se vor prelinge pe fata nu ai ten gras tongue cel mai simplu