| oana_5424 a întrebat:

Ce tipuri de tunsori se mai poarta?hee heevoi cum va prindeti parul la scoala?happy

Răspuns Câştigător
| Drunkk a răspuns:

Pai eu de obicei imi prind parul intr'o parte, la spate sus intr'o coada, il lasa desfacut si prind bretonul cu o agrafa intr'o parte, imi iau bretonul si il prind ...fireste il las desfacut sau il prind intr'o coada jos, 2 codite

Te rog Fundita; x daca vrei...

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Nu stiu ce se poarta. Eu suunt tunsa acum bob pe deasupra pana la umeri. si ma duc la scoala cu doua codite prinse langa cap. laughing

| Gandacelu a răspuns:

Eu am parul lung si drept, iar de obicei il tin ori in o coada stransa mai sus si cu o clama din aceea mare sta misto fetelor aa si cu inca cateva agrafe frumoase adaugate...sau o coronita draguta

| ainaw a răspuns:

Http://www.pozetunsori.com află aici.

| TotAiaMica a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......-2011.html

la scl eu imi prind parul in coc pentru a nu ma deranja in timp ce scriu :-@.:*

| Madytzzzzuuuuuu a răspuns:

La sc il las desfacutwinking

| Teodora_9815 a răspuns:

Ceau! Anul acesta se poarta parul bob dar depinde ce stil ai ...La scoala til poti prinde intr-o codita asa e cel mai bine, e bine si pentru stimulatie sa iti prinzi parul deoarece iti stimulteaza cresterea parului, multumesc