| anonim_4396 a întrebat:

Cum o sa va prindeti parul in prima zi de scoala? ingrijit sau mai ne-ingrijit?

9 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Eu o sa il las desprins si poate il intind.

| ChocolateAddict a răspuns:

Il las desprins si il incretesc/indrept.happy

| ღÐelly a răspuns:

Desprins sh il fac cu placa ondulatwinking

| inger02 a răspuns:

Mil fac cret cu spuma si fixativ e foarte coolwinking si asa l-am facut si anul trecut si am avut numai complimente tongueacum m-am si vopsit tongueincearca sal faci asa cret

| roxyana03 a răspuns:

Eu am parul drept. de oarece imi place sa il fac Cretz, daca il ai drept poti sa-l faci : "poti sa-l faci Cretz, poti sa-l lasi pe spate, sau poti sa-l lasi pe spate desprins:d...
daca il ai cret :"poti sa-l indreptii si sal lasi pe spate, sau pur si simplu, lasa-l pe spate, eu ador parul cretbig grin...:* bafta...
eu il am drept, si o sa mi-l fac drept, sau ma intind cu placa, si oricum il voi lasa desprins pe spate:*

| mihaelabr a răspuns:

Pai daca o sa bata vantu pot sa-i fac eu ce vreau ca tot ne-ingrijit o sa arate happy asa ca il las sa stea cum doreste laughing

| CristinaKti a răspuns:

Cred ca...ne`ingrijit imi place sa-l impletesc pe`o parte si cu cateva fire rebele arata superb :*

| NikDeea a răspuns:

Ingrijit. Impletit in coada de peste. Intr'o parte; D

| Dacanueuatuncicine a răspuns:

Il las pe spate.nu`l prind