| anonim_4396 a întrebat:

Ceaiul de musetel este bun pentru a scapa de cosuri?

4 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Este bun dar cere timp. Cel mai simpul lucru pe care poti sa il faci este sa :
Pui intr-un vas apa fierbinte (cu multi aburi) si sa pui in aceea apa cateva pliculete de musetelhappy
Iti pui prosopul deasupra capului si te apleci asupra vasului incat sa se formeze o mcia sauna pentru fata ta happy
Stai acolo 15-20 de minute, te duci la baie iti clatesti mainile si incepi sai extragi punctele negre ca pe cosuri deoarece fiindca porii tai sunt deschisi punctele negre sunt mai usor de extras si deci, nu vei mai avea asa de multe cosuri big grin

xoxo Vanilla

| Freak_6887 a răspuns:

Da, este foarte bun big grin Cam tot ce e natural e okbatting eyelashes

| justdelia a răspuns:

Pai faci infuzie cu el si apoi ti le scoti. Si te si speli cu el.

| Ss3Bba a răspuns:

Da. Daca te speli cu el pe fata. Sau unde ai cosurile