| anonim_4396 a întrebat:

Ceau:X...
ma puteti ajuta si pe mine cu un site/program care sa ma ajute sa imi gasesc o frizura nouahee hee:X?

Răspuns Câştigător
| Rosalline a răspuns:

Divahair big grin fundita>

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici pe TAAZ http://www.taaz.com/ fa-ti cont si apoi incarca o poza cu tine si ai peste 500 de frizuri pe care le incerci direct pe poza! Daca nu te descurci cu ceva da-mi un pm! Succes!

| CarmenR a răspuns:

Incearca coaforul virtuala de la www.divahair.ro.

| Robert a răspuns:

Deschide google si mergi la imagini.Acolo scrii tunsori de fete si-ti va afisa foarte multe.Nu exista un program pentru asa ceva.