| kostas a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute sa gasesc un program pentru modificare video....sau un site unde sa gasesc free.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie Cineva Un Program care poti scrie pe video si sa le modifici in afara de Movie Marker si Adobe after effects

| DarKJoKeR a răspuns:

Depinde cum vrei sa le modifici. Daca vrei sa le adaugi efecte, recomand Adobe after effects... Daca pentru montaj : ulead video studio

| kostas explică:

Daa...mersi dar caut ceva de genul; wavepad; dar free. sa tai bucati dintr-un video si sa atasez altele...