| nyoentox2002 a întrebat:

Cel mai ieftin aparat de epilare cu laser cel mai ieftin? pentru tot corpul! Față,zonă intimă,picioare,mâini!
Daca o sa îmi iau un aparat cu laser o să mă doară?
O sa mă înțepe acolo în zona intima, că odată m-am dat cu mașina de tuns și mă înțepa de nu mai puteam

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu stiu ce te intepa pe tine, ca nu ar fi trebuit sa simti asta. Poate firele erau agatate?

Daca vrei cu laser mergi la salon si stii o treaba.Ce gasesti pe internet cam sunt jucarii, mai ales cele ieftine.

| dullcat a răspuns:

Plus, sa stii ca parul de pe corp e normal, sanatos, necesar.De ce ai vrea sa-l elimini, mai ales ca esti barbat?

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Nu îmi place, mai ales pe față și picioare

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Și ăla intim cum îl elimin?

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Poti folosi aparat de ras, doar atunci cand ai chef.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Dar nu mă înțeapă, că am incercat cu mașina de tuns

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ai scris chiar tu mai sus,, odată m-am dat cu mașina de tuns și mă înțepa de nu mai puteam''.

Pentru zona intima mai poti folosi si o forfecuta.Repet, depinde de tine cat chef ai sa incerci diverse metode, plus buget.