| Mario1994 a întrebat:

Chiar si baietii se machiaza? De ce? Cu ce va ajuta machiajul, baietilor? big grin

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu dar inca sper sa inceteze, sunt absolut gretosi.

| darrio2007 a răspuns:

Nu erau destule femei pe lumea asta si au zis sa ingroase randurile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De asta: http://bit.ly/2s3h3bP

| Alexuţ02 a răspuns:

Ne credem Jack Sparrow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uite unul care s-a simtit ofensat. Of, nebunule. Vezi sa nu iti sara oja de pe unghii.

| Dandinelle a răspuns:

Baietii nu ar trebui? Dar de ce fetele trebuie? ei n-au riduri? numai fetele pot sa-si acopere defectele din cap pe piele?

| georgestanciu a răspuns:

Pai banuiesc ca ne ajuta pe noi cum va ajuta pe voi.Dar unele persoane sunt frumoase de cand s-au nascut asa ca tine.happywinking

| georgestanciu a răspuns:

Pai benuiesc ca ne ajuta pe noi cum va ajuta pe voi, dar oricum unele persoane sunt frumoase de cand s-au nascut asa ca tine.happywinking

| UnNeauzit a răspuns:

Nici eu n-am inteles de ce, dar probabil o fac pentru a-si acoperi ridurile.