| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti despre baietii care se machiaza, dar acestia nu sunt bi?!

Răspuns Câştigător
| DeeDee817 a răspuns:

Nu scrie niciunde ca machiajul e doar pentru femei. Fiecare are o pasiune, dacă sa descurca bine in asta de ce nu? Sa nu uitam ca sunt mulți bărbați make-up artiști foarte cunoscuți

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cei care se pensează sunt considerați bărbați metrosexuali adică țin la look-uk lor.
Cei care se machiază sunt homosexuali, care prefera să își facă viața numai cu bărbați.

| Adry05 a răspuns:

Oribil. nu pot să suport bărbații machiați. Accept multe, sunt deschisă, dar ăia arată oribil. Pur și simplu machiajul feminizează, cum poți ca bărbat să folosești așa ceva? hai poate înțeleg un fond de ten dacă are probleme cu tenul și vrea să le ascundă, dar frate...mascara, tuș, ruj? Las-o dracu, prea mult. îmi vine să vomit când îi văd.

| Andreeush a răspuns:

Nu aș fi încântată să am un partener care se dă cu fond de ten laughing

| SilentRain a răspuns:

Treaba lor.

| alina2k18 a răspuns:

Nu au legatura preferintele sexuale cu machiajul.
In televiziune aproape toti sunt machiati pentru a da bine pe sticla [ primer, fond de ten, pudra, corector ].
In film si teatru la fel.

| Bizon95 a răspuns:

Se numeste "metro-sexual", cauta pe google
sunt baietii foarte straight, care se ingrijesc la fel de mult ca femeile
inclusiv machiaj

TOTUSI, mai ales in rrrominica, ceilalti baieti o sa le faca zile fripte si o le spuna "fetite"

| Panamax a răspuns:

Sunt fetite, dar ei nu stiu inca.