| DreamAutopsy a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care se machiază?

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

E un stil pentru. ei...mi se pare ok...sexy devil dc intrebi?

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Aia sunt pe invers.Sti cum se zice; Mare e gradina ta Doamne si multi ii sar gardul.

| ionuutzuu a răspuns:

Aia nu sunt baieti. Au iesit din categoria noastra demult.

| nicoleee30 a răspuns:

Ce:O:O?! Exista asemenea cretini :O? Cum sa faci asta :O:O? I don't want to see Doamne laughing! Cine o face ii nebun big grin Singurele lucruri 'feminine' pe care baieti ar putea sa o faca sunt:sa se epileze(macar pe piept si acolo jos, dar ar fi dragut si pe picioarebig grin...macar vara ), sa se penseze big grin

| andypandy_2709 a răspuns:

Ioiii...ciudatii.nu cred ca se mai pot numi baietii.(ci poate altfel)

| Damii a răspuns:

Nu au minte...ce pot sa spun mai mult de atat? Se cred frumosi si nu sunt...

| Ivonaaa a răspuns:

Depinde, dacă respectivul băiat știe cum sa se machieze, ma refer la un fond de ten sau un rimel, bineînțeles aplicate in cantități mici, atunci este chiar ok. Dar in momentul in care vezi un băiat machiat strident, este penibil. happy

| BigV a răspuns:

Penibili, piz#e masculine, nu se pot numi baieti!

| xxYxx a răspuns:

Depine cum se macheaza daca isi aplica un fond de ten si un balsam de buze pentru barbati nu e nici o problema... poate unii dintre ei v.or sa.si ascunda unele defecte cine stie precum acneea sau alte bolii ale pielii. daca se macheaza cu tot felul de creione dermat. si rimel atunci logic ca sunt DISTRUSI :d