| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit cremele de la yves rocher pentru puncte negre si cosuri? Sunt bune?

2 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Eu nu am folosit, insa stiam de cremele astea si cum prietena mea are probleme cu cosurile si punctele negre, i le-am recomandat ei.
Si chiar dau rezultate.Ea a folosit Corector anti-imperfectiuni si Mască dezincrustantă...parca asa se numeau.
Cert e ca dau rezultate si intr-un timp relativ scurt deci eu zic ca merita.

| InnaBotezatu a răspuns:

Scumpo nu te da cu tot felul de creme din auzite pentru ca nu toate persoanele au cosurile ca ale tale deci mai bine du-te la un dermatolog si te va ajuta el.Iti spun asta pentru binele tau daca te dai cu tot felul de creme s-ar putea agravawinking