| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre cremele clea&clear sunt mai bune pentru cosuri si puncte negre? ca stiu ca sunt mai multe... funda

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nici care. Eu am luat de la Garnier Pure Active este o crema-gel pentru cosuri si puncte negre si este foarte buna. Cel putin in cazul meu. Nu trebuie sa stai cu ea pe fata, are particule mici in ea si te masezi in zonele unde e nevoie.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Pisiquee a răspuns:

Nici una!
Normal că toți vor sări cu păreri despre ce folosesc ei :-@. Așa fac și eu :D :)).
Eu folosesc gama Avon Solutions Pure Pore-Fection. http://www.google.ro/......tp?/imgres
Numai e în broșură, însă e foarte bună.
Conține :
- spumă de curățare
- loțiune tonică
- cremă hidratantă anti-coșuri și puncte negre.
Și uite cum trebuie să le folosești pentru un effect superb :
1. Spală-te pe față cu apă.
2. Umezește un prosop mic în apă fierbinte și tamponează-ți ușor fața. Așa îți vei deschide frumos porii.Să NU îți ștergi fața după aceea.
3. Aplică spumă pentru curățare pe zona cu coșuri și puncte negre. Poți aplica și pe toată fața, însă eu fac economie :)). :D
4. Masezi timp de 2 minute, apoi clătești ușor. Repeți încă o dată.
5. Umezești un disc demachiant în loțiune tonică, și masezi pe față. Loțiunea aceasta este bună deoarece are mai mult alcool și usucă coșurile, și hidratezi fața cu cremă hidratantă. Cel mai bun produs din gamă este crema care îți "micsoreaza" coșurile.
Poți folosi ce produse vrei, dar acestea sunt chiar foarte bune :D. Ți le recomand când apar înapoi în broșură. Sau când e vreun târg, sigur sunt și niște reprezentanți cu produse AVON și Oriflame și poate găsești acolo.
Baftă! :*

| Lavinutzz a răspuns:

Clean & Clear Gel Crema 3 in 1 de Curatare in Profunzime, 150 ml -15 ron
Lotiune de Curatare a punctelor negre Clean&Clear 200 ml 20.60 ron
Clean & Clear Gel exfoliant pentru curatare zilnica, 150 ml 20 ron
eu asta folosesc si sunt foarte bune intr-o luna scapi de cosuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna! Sunt o pacaleala, crede-ma!

| TheRoberton11 a răspuns:

Incearca nivea