| bianca4ever a întrebat:

Cine a incercat tampoanele interne bella for teens sau bella? Imi puteti spune cum sunt? Merci

3 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Eu nu le-am folosit, dar stiu de la verisoara mea care e mai mare, ca e foooaaarte dureros...deci nu-ti recomand!

| bianca4ever explică (pentru W3R4):

Asta nu conteaza.si ea ce a spus, sunt bune?

| W3R4 a răspuns (pentru bianca4ever):

...nu...
Nu doar ca e dureros,dar nici nu e eficient, mai bun e un absorbant! (daca tampoanele de carevorbesti sunt interne, nu vor sta mereu inauntru, si vei sta mereu cu gandul ca nu va absorbi tot sangele, si ca te vei pata)