| izacx1234 a întrebat:

Am o intrebare. Tampoanele interne bella for teens sunt mai scurte decat cele normale? Nu ma refer la grosime neaparar ci mai mult ma intereseaza lungimea. PS: ma refer la gama creata de bella speciala pentru adolescente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Da in special sunt mai scurte si mai subtiri, eu iti recomand always de zi si seara poti folosi de noapte, dar si bella sunt chiar bune. Funda?; 3

| izacx1234 explică:

Anonima0000000000,tampoanele acestea pot fi folosite si de virgine? Asta era scopul meu indirect