| bianca4ever a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare pentru voi:chiar daca nu am avut inca prima menstruatie,vreau sa va intreb ce tampoane interne sunt cele mai bune:ob,bella sau bella for teens. Cele bella for teens sunt la fel de bune ca si marcile mai cunoscute(de ex ob)?
P.S. Raspundeti-mi doar la intrebare, pentru ca stiu care e diferenta dintre un tampon si un absorbant.Si fara chestii de genul tampoanele dezvirgineaza sau tampoanele nu sunt bune, pentru ca stiu ca nu e adevarat! Merci

3 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Faci cum vrei..esti cam mica pentru asa ceva ..mai bine ar fi sa folosesti absorbantele always cele subtiri, dar daca tu vrei tampoane iti recomand o.b-urile ProComfort cutiuta albastra.
Sper ca te-am ajutat
Pa, pa.

| Otsumy a răspuns:

Daca vrei un raspuns simplu atunci : tampoane Always.

| bianca4ever explică (pentru Otsumy):

Eu ma refeream la tampoane, nu la absorbante