| brigifolk a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Daca comand de pe storenvy http://www.storenvy.com/? Imi vine comanda acasa? sau e ca la ebay trebuie sa merg dupa ea?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Din orice magazin dai comanda iti soseste "acasa" (la posta, sau prin curier, nu chiar in casa). Dar chestia e ca o sa te coste transportul in functie de cat de repede vine, si kg-le avute de pachet.Verifica tos-urile pe-acolo, nu prea gasesc detalii despre shipping, cam cat te costa sau daca nu te costa nimic.