| cristinuta01 a întrebat:

cine stie site-uri cu tehnici de tundere a parului? sau pe youtube? preferabil pentru femei. funda

6 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Pyo7DXKT3lg dar as zice sa arati video-ul cuiva si sa te tunda el/ea daca vrei doar din varfuri sau asa, pentru ca risti sa nu-ti iasa ca celor din tutoriale si ai grija si la ce foarfece folosesti.

| cristinuta01 explică (pentru BRoxana):

Eu nu am spus ca vreau sa ma tund singuralaughingvreau sa vad si alte tehnici ..inafara de cele practicate de mine ...pe clientele meletongue

| BRoxana a răspuns (pentru cristinuta01):

A,okthinking bafta atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bigu' ai incercat? kissess