| Andreimachoman a întrebat:

Ce imi recomadati raderea parului sau tundere parului aproape de piele de pe picioare sau maini

2 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi cand spui "a tunde" dar sunt multe metode:
epilarea la salon/acasa cu ceara(gasesti benzi speciale la orice farmacie/supermarket)
rasul cu lama speciala
epilatul cu aparatul[atentie ca pishca raulaughing]
succes:*

| AnaaML a răspuns:

Eu recomand raderea parului...dar fie care face cum vrea... pe maini ar merge tunderea parului aproape de piele.dar pe picioare eu recomand ce am spus prima oara.raderea.