| DarkSmile a întrebat:

Concelear, fond de ten sau pudra?

Răspuns Câştigător
| Pisiiii a răspuns:

Pentru un make up bine realizat este nevoie de toate 3 :*

| DarkSmile explică (pentru Pisiiii):

Dar daca am numai 13 ani, nu vreau sa ma folosesc de toate odata, nu vreau sa-mi stric pieleaa.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| white_2190 a răspuns:

Se pot folosi toate 3happy depinde de fiecare persoana in parte eu una folosesc numai concelearhappy pentru ca nu suport fondul de ten

| dianamariana2001 a răspuns:

Fond de ten:*

| annaangel17 a răspuns:

Concelear:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fond de ten, pudra incarca porii iar concelear'ul arata aiurea fara fond de ten si pudra. Fondul de ten este cel mai indicat pentru protejarea tenului de praf si alti factori daunatori ca razele soarelui. Iti recomand fondul de ten Astor Perfect Stay cu SPF 15, are o acoperire super buna si costa 40 lei, mai multe aici : http://didiglamour.blogspot.com/2011/06/fdt-astor-perfect-stay.html.