| Silviu0101 a întrebat:

Dau funda. Considerați ca un bărbat (20 ani) vopsit ar arata ridicol doar pentru ca e băiat? Sau dacă iar sta bine cu vopseaua (deșii s.ar observa ca e vopsit) lumea îl va plăcea mai mult? Pe scurt. E mai frumos sau mai urat un baiat vopsit frumos? Gen negru intens happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ne transformam in femei pe zi ce trece, esti barbat sau fata?

| mihai69 a răspuns:

Chestie de gust; unora le va plăcea, altora nu.

| neutrino a răspuns:

Un tanar nu poate fi mai frumos vopsit!

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Sincer eu unul nu m-as vopsi... nici daca as fi fata nu as face-o.Sunt multumit exact asa cum cum sunt. Nu as face schimbari de genul...

Sincer, sunt baiat si nu stiu ce sa zic. Atata timp cat esti vopsit frumos si cat timp ai o culoare acceptabila (adica nu turcoaz, roz, albastru, mov) mi se pare okay daca tu chiar vrei asta.
Eu unul nu as face dar asta este doar parerea mea.

Eu unul sincer iti zic sa n-o faci.Chiar daca o sa arati mai bine *oricum arati bine, cred* lumea o sa vorbeasca *uita-te la ala, are 20 de ani si s-a vopsit* Cine stie, poate ca fetelor o sa li se para ciudat si o sa se comporte bizar in prezenta ta (asta doar la inceput) Eu zic sa n-o faci dar daca decizi s-o faci si daca alegi o culoare care sa te avantajeze atunci cred ca este okay.
Bafta!

| Kenya a răspuns:

Consider ca un baiat poate fi frumos si vopsit happy

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca acelui baiat ii place cum ii sta, asta e tot ce conteaza.Tot ce trebuie este sa nu ia in considerare gurile-rele. Eu cred ca asa cum i unei fete ii sta bine, de ce sa nu ii stea bine si unui baiat? happy

| DisturbeDd a răspuns:

Depinde,un prieten si-a tras o suvita blonda in breton si sincer se vede destul de bine, dar faci cum vrei, eu nu m-as vedea vopsit...

| Storm1X a răspuns:

Hahah ciudata intrebare. Cu vreo 2 luni in urma m-am vopsit si eu negru in cap (care se vede albastru inchis la lumina) din curiozitate si mi s-a parut ok. Ideea este ca nu conteaza cum te vad altii atat timp cat tu esti multumit cu tine insuti. Parerea altora despre tine, este parerea lor, nu a tawinking Esti tanar, experimenteaza. Mai bine sa-ti para rau ca ai facut ceva decat sa-ti para rau ca nu ai facut

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru Storm1X):

Asa si eu, tot acum doua luni. acum deja la lumina parca se vede roscat inchis laughing