| Lummy a întrebat:

Credeti ca pot sa ma imbrac in fusta de blug scurta, un maieu roz, un hanorac alb cu putin mov, si adidasi albi? help please!:*

Răspuns Câştigător
| Ralucca a răspuns:

Heeei happy! Ar arata destul de bine thinking dar adidasii aia ar fi bine sa fie niste tenesi pentru ca merge mult mai bine, si daca vrei neaparat sa porti acel hanorac poarta.l, dar daca nu poti purta o vestuta de blugi ca fustita. maieul roz e bun, dar sa ai grija sa se potriveasca cu ce iti iei in picioare, dar nu merge cu hanoracul. Deci ia.ti maieuul roz cu fustita si o vesta de blugi sau un hanorac cu roz. si tenesii pot fi tot roz, dar merg si cei allbi :d.

5 răspunsuri:
| ancaanca a răspuns:

Pai incearca si ai sa vezi daca poti.
de asortat se asorteaza.

| Carllla a răspuns:

In loc de acel hanorac incearca un cardigan si in loc de adidasi tenesi. Vei arata superb. :*:*:*>big grin

| RuXx_9720 a răspuns:

NO WAY! renunta neaparat la hanorcaul acela cu MOV. movul si rozul nu se inteleg prea bine laughing). poti sa-ti iei o jacheta alba, simpla, sau una neagra.dar sa fie SIMPLA! sper ca ti-am fost de ajutor...ah! si vezi sa ai sosete albe happy papa:*

| Ionut_1824 a răspuns:

Raspuns final nu!

| Andra_6047 a răspuns:

Nu prea merge. Renunta la adidasi si inlocuieste-i cu niste balerini (sau in cel mai rau caz tenesi). In loc de hanorac poti sa iti iei un pulover cu nasturi, pe care sa il lasi deschis sau daca nu ai incearca o geaca subtire de primavara. Maieul ar putea fi alta culoare (dar daca vrei neaparat roz lasa-l asa; rozul pare mi copilaresc). happy