| RainUmbrella a întrebat:

Credeti ca pot sa port acest tricou http://talentedbellamag.sunphoto.ro/Credeti_ca_pot_purta _asta_la_scoala la scoala? Eu am 12 ani si sunt clasa a V-a. Credeti ca sunt prea mare ca sa port tricouri cu Minnie? Dau funda si vot:).

Răspuns Câştigător
| warmheart10 a răspuns:

Nu esti mare pentru asa tricouri.Acum e moda pentru a purta tricouri cu imprimeuri din desene animate doar daca il asortezi cu ceva mai matur happy

5 răspunsuri:
| Deea236 a răspuns:

Bineinteles ca da!

| RainUmbrella explică (pentru Deea236):

Elveyne ai vrut sa zici bineinteles ca il port purta sau bineinteles ca sunt prea mica?

| Deea236 a răspuns (pentru RainUmbrella):

Ahh, iti sta bine cand k tricou mai mare, paii acum asta e la moda.
si eu am un tricou mare pana fund, asta e moda big grin

| Amelya02 a răspuns:

Da,esti!
ala e pentru pitici.

| Amaliaaa a răspuns:

Eu cred ca poti sa il porti.Sunt si fete de liceu care poarta tricouri cu personaje din desene. Daca tie iti place, eu zic sa il porti