| anonim_4396 a întrebat:

Ce marime credeti ca port la tricou daca am 21 de ani, inaltime vreo 1, 85 si o greutate normala pentru varsta mea? Am nevoie pentru a trimite detaliile la TPU, pe etichetele de la tricouri scrie doar niste numere, nu scrie marimea cu lidere (L, XL, XXL.)

10 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Nu ai niciun tricou/camasa prin casa sa te uiti la marimea lui care de obicei este inscrisa pe eticheta de la guler?

| Tlbi a răspuns (pentru AliGab):

Am sa mai caut, dar pe majoritatea scrie doar niste cifre. hal de haine.

| AliGab a răspuns (pentru Tlbi):

Unele dintre bluze/tricouri/camasi mai au o eticheta interioara laterala pe una din cusaturile de sub maneca. Cauta si acolo

| Tlbi a răspuns (pentru AliGab):

Am gasit pe o bluza, e L, sper sa fie bunalaughing

| AliGab a răspuns (pentru Tlbi):

Pai daca este buna de tine bluza o sa fie si tricoul

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Cred ca 41. Din cate stiu, mai sunt unele articole care, in mod ilar, dar amuzant corespund marimii de la pantof. Spre exemplu eu am mai multe tricouri a caror eticheta indica marimea 37.Ar putea fi un criteriu!

| Tlbi a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Pai marimea la hainele dupa cate stiu se masoara in litere, nu in cifre!

| AliGab a răspuns (pentru Tlbi):

Se masoara si in cifre si in litere

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru Tlbi):

Din cate vad iti raspunzi singur la intrebari.E ciudat.

| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Eu am 12 ani si port numarul 5 la treninguri Adidas Si varul meu cu Inaltimea de 1, 86 80kg poarta nr 8