| camiitsu a întrebat:

Cu ce ac imi pot da piercing in buric? normal, de cusut? msc!:*

19 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Fugi cu zmeul! că de citit o carte nu mai aduc vorba

| qLoveSmileღ a răspuns:

Daca incerci sa il faci singura, o sa-ti faci rau. Nu costa mult sa te duci la un salon specializat. raised eyebrows Decat sa-ti faci rau, aleg varianta a 2-a. happy

| nothingselsematters a răspuns:

Doamne! NUUU! Mai bine du-te la un salon specializat daca nu vrei complicatii.

| WR104 a răspuns:

Cu acu' sau cu pana rama e si ea buna.Succes!

| Mădă0611 a răspuns:

Daca tot vrei sa faci acasa, foloseste un ac de seringa si ai grija sa pui spirt sanitar pe acolo, sa cureti si cercelul.

| DushulRece a răspuns:

Cu un burghiu

| thefighter1 a răspuns:

Cu un cui inrosit

| invisibleboy a răspuns:

Ma copila, ai abia 14 ani si vrei sa iti bagi cacaturi din astea in buric?, lasa corpul asa cum e ca asa e frumos, sau poti sa iti faci un tatuaj reprezentativ dar si ala dupa varsta de 18 ani, ma chiar nu aveti creier.

| sindromforyou a răspuns:

La salon daca ai sub 18 ani trebuie sa mergi cu un parine... se face gaura cu o branula, iar acasa cu siguranta o sa se infecteze si o sa ai numai probleme.

| julika83 a răspuns:

Pentru ca ai idei din astea, ti-as sugera un ac de siguranta, de preferinta ruginit. sigur dupa asta o sa-ti treaca ideile astea geniale.

| izabelalessia a răspuns:

Cu acul de la seringa merge cel mai bine.E mai rapid si nici nu doare tarehappyfunda?

| Bijouu a răspuns:

Daca vrei sa te alegi cu o infectie sau o boala, da
mergi la un salon specializat, acul trebuie sa fie steril

| dreea a răspuns:

Cu branula.eu asa mi-am dat si nu am patit nimic.m-am dat ceva timp cu o crema sa nu se infecteze si a fost ok...

| kida2012 a răspuns:

Mda tai'o la Salonhee hee)! E mai bine asa!

| kida2012 a răspuns:

Cu Bormasina rolling on the floorrolling on the floor!

| kida2012 a răspuns:

Cu bormasina! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| DMariaEcaterina a răspuns:

Cu ce ac îmi pot face piercing în buric?
Normal de cusut?

| BiatriceReece98 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un salon specializat, dar daca vrei sa ti`l faci tu personal, iti poti cumpara o branula si cu acul de la branul sa ti-l faci. Merge folosit acu ala odata dar bine e sterilizat si trebuie facut cat de cat rapid! Bft :*